Не стань товаром

FB_IMG_1744217227342.jpg

Добрий вечір!
18 жовтня 2007 року за ініціативи Європейського Парламенту започатковано день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми.
Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Не мовчати, бути уважним до інформації та не соромитись просити про допомогу та підтримку: основні правила, як не стати потерпілим від дій торговців людьми.
Війна, яку розв’язала росія, стала додатковим фактором активізації торговців людьми.

Вже зараз українські правоохоронці фіксують вияви цього ганебного злочину навіть на тимчасово окупованих територіях.
Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.

За даними Міжнародної організації праці. За період з 2019 по 2023 рік майже 43 тисячі українців зазнали ризику, пов’язаного із торгівлею людьми. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці.
Будьте пильними, щоб не стати жертвою торгівлі людьми!



0
0
0.000
0 comments